Metin2 TC Kayıt Olmak

Metin2 TC Wiki sitesinden
Atla: kullan, ara

Metin2 TC Güvenli Kayıt.png


Metin2 TC yeni ve sadece TC'ye özel Güvenli Kayıt Sistemini gururla sunar.

Sistemin Amacı Nedir?

Sistem öncelikle oyundan botları arındırmayı ve ardından oyuncu kitle kalitesini arttırmayı hedefler, şöyle ki; bu sistem ile beraber oyuncular artık kolayca hile açamayacaklar. (Her hesap önemli bir değere sahip olacak.) Oyuncular artık kolayca küfür edemeyecek ve birbirlerine daha saygılı davranacaklardır. En son ve en önemlisi olarak da; bu sistem Metin2 TC oyuncu kitlesinin yaş sınırını arttırmayı hedefler. Haliyle yaş sınırı da artacağı sizlere daha kaliteli ve temiz bir oyuncu kitlesi sunacağımıza inanıyoruz. Sistem sadece oyunun kalitesini bir üst seviyeye taşımak için dizayn EDİLMİŞTİR!

Sistem Nasıl İşler?

Kullanıcı, hesabını oluşturduktan sonra hesap dondurulur. Kullanıcı, site panelinden Telefon Numarasını girerek, belirtilen telefon numarasına gelen hesap aktivasyon kodu ile hesabını aktive eder. Her bir telefon numarasına en FAZLA 4 adet hesap bağlanabilir! Her bir hesabın iki adet aktivasyon SMS'i gönderme hakkı bulunmaktadır, lütfen saçma sapan numaralar yazıp SMS göndertmeyin, iki adet hakkınız bittikten sonra hesabınızı aktive edemezsiniz!

Metin2 TC Kayıt 2 Adım.png

(Kullanıcı belirtilen yere tıklayıp telefon numarası doğrulama sayfasına gider.)

Metin2 TC Kayıt 3 Adım.png

(Kullanıcı belirtilen telefon numarası kısımına telefon numarasını yazar ve SMS için bekler.)

Metin2 TC Kayıt 4 Adım.png

(Kullanıcı telefon numarasına gelen aktivasyon kodunu belirtilen kısıma girip hesabını tamamen aktive eder.)

Sistem Hakkında Bilinmesi Gerekenler!

Bazen Android telefonlarda reklam SMS'leri engelleme vesaire aplikasyonları olduğu için gönderilen onay SMS'i ulaşamıyor bu durum da başka telefondan ya da telefonunuzdaki reklam engelleme aplikasyonunu geçici süreliğine kaldırmanız gerekmektedir. Her oluşturulan hesabın maks. iki adet SMS göndertme hakkı vardır. Telefon numarası doğrulama işlemi yapılırken girilen telefon numarası, hesaba BAĞLANIR! (Telefon Numaranız çok önemlidir, şifre sıfırlama, destek sisteminde yöneticilere yardımcı olma gibi çok büyük önem taşımaktadır, bu kısımda dikkatli olunuz!)

Tam Hesap Güvenliği Nasıl Sağlanır?

Bu adımların hepsini eksiksiz uygulayın ve okuyun! Oluşturacağınız şifrenin veya mümkünse ID dahil, diğer oyunlarda veya başka yerler de kullanmadığınıza emin olun! Hesap soyulmalarının büyük bir kısımı aynı oyunlarda kullanılan ID ve şifrelerden kaynaklıdır! Kayıt olurken şifreniz de minimum bir adet özel karakter, minimum bir adet büyük harf, minimum bir adet küçük harf ve minimum bir adet sayı bulunması zorunludur! Aksi taktir de kayıt olamazsınız. Örnek Şifre: aA@123Sifrem

Kişisel araçlar