Metin2 TC Nesne Market

Metin2 TC Wiki sitesinden
Atla: kullan, ara
  • Metin2 TC Nesne Market Nedir?

Oyuncuların gerçek para karşılığı oyun içinde elde edilebilen ve edilemeyen bazı nesnelere erişimini sağlar. Nesne Markette iki tür para çeşidi bulunur. EP (Ejderha Parası), gerçek para karşılığında satın alınır ve harcanır. EM (Ejderha Markası), harcadığınız EP'lerden size geri dönüşü olur. Örnek vermek gerekirse, 50EP harcadınız, bunun karşılığında ise, 50EM kazanırsınız.

  • Neden Nesne Market ve Amacı?

Nesne Market oyun bakım giderlerinin karşılanması, oyun görevlilerinin maaşlarının ödenmesi, reklam ücretlerinin ödenmesi için açılan bir hizmettir. Nesne Market olmaması durumun da Metin2 TC kurucusu oyun görevlilerine maaş ödeyemez, sunucu giderlerini karşılayamaz ve oyunu geliştiremez. Çünkü bu tür şeylerin her zaman masrafları tuzludur ve Nesne Market olmaksızın, cepten karşılanacak masraflar değillerdir. Nesne Marketten aldığınız tüm ürün/ödemeler oyunun geliştirilmesi, ömrünün uzatılması, kalitenin arttırılması ve oyun görevlilerinin ücretlerini ödeyip, işini daha iyi yapması adına kullanılır. Metin2 TC'nin ilk açılışı dahil yaklaşık olarak 15.000TL'lik bir reklam masrafı/yatırımı yapılmıştır, ve her ay düzenli olarak minimum 7.000 - 10.000 TL arasında reklam ücret harcanmaktadır. Oyun yetkili takımına da toplam aylık 5.500TL'den fazla ücret ödenmektedir. Bunun yanında 4.500TL'den fazla sunucu giderleri bulunmaktadır. Metin2 TC çok yoğun bir oyun olduğu için iki adet sunucu üzerinde eş zamanlı olarak çalışmaktadır. Metin2 TC'nin farkı her zaman tarzıdır!

  • Nesne Markette Satılan Fakat Oyun İçinde Elde Edilemeyen Şeyler?!

Nesne Markette satılan neredeyse tüm eşya oyun içinden oyuncunun çaba sarf etmesi sonucunda elde edilebilmektedir. Metin2 TC Nesne Marketin altın kurallarından birisi ise, 'Pay2Win' (parası olan diğer oyuncuları ezer) OLMAMASIDIR. Metin2 TC takımı ve oyunun kendisi, her zaman emekçi oyunculara yönelik geliştirmeler yaparlar ve emekçi oyuncuları desteklerler! Metin2 TC parası olmayan fakat, vakit geçirmek, eğlenmek isteyen oyuncular için birebir olarak tasarlanmıştır, ve yoğun talep olmasının en büyük sebeplerinden biride budur.

  • Nesne Markette Neler Bulunmakta?

Nesne Markette +9 ekipmanlar kesinlikle satılmaz! Nesne Markette, kesinlikle P-Yüzüğü gibi saçma sapan, oyun dengesini tamamen düşüren, Pay2Win nesneler/itemler bulunmaz. Siteye kullanıcı girişi yapıp, Nesne Markette listelenen itemlere göz atmanızı tavsiye ederiz.

  • EP (Ejderha Parası) Fiyatları

Ejderha Parası fiyatlarını görmek için siteden kullanıcı girişi yapıp, anlaşmalı olduğumuz şirketlerin ödeme sayfasına giderekten EP fiyatlarını görebilirsiniz.

Kişisel araçlar