Metin2 TC Takımı

Metin2 TC Wiki sitesinden
Atla: kullan, ara

Birlikten Güç Doğar.png


"Birlikten her zaman güç doğar!"

Metin2 TC takımı kurumsal bir yapıdan çok ailevi bir yapı benimser, takımdan birinin derdi olduğu zaman o dert tüm takımındır, TC takımı ve oyuncuları koskocaman bir ailedir. TC takımında üniversite öğrencilerinden çocuk babalarına kadar insanlar bulunur.
Metin2 TC'nin kurucusu, yöneticisi ve fikir sahibi kendisidir. TC'nin kodlaması, tasarımı ve diğer her türlü yapılan / tasarlanan işler kendisine aittir. Hiç bir ortağı bulunmaz.


TC.png

Kurumsal E-Posta Adresi: tc@metin2.tc
CoMa'ya düzenli olarak oyuncuların nabzını, piyasaları yakından takip edip, CoMa'ya bildiren, takımın düzenini ve personel işleri ile ilgilenen kişi, sayko (kulak memesi yalayan) bir kediye sahip, kendine BABA (büyük harflerle) denmesine bayılan, gayserili adam [TL]FireWave'dir.


FireWave.png
Oyundaki botların ve dengesiz oyuncuların en büyük düşmanı, yaptığı kebaplara asla doyum olmayan, sessiz ama çok tehlikeli adam [GM]CESUR'dir.


CESUR.png
Takıma alım, takım kalite kontrol işleri ile ilgilenen kişi [GM]Pars'dir.


Pars.pngOyunda diyar diyar gezip, bot avlamaya çalışan bir yandan da küfür ticketlerine bakan, ticketleri okumayıp bildiğin yiyen, bir çok yazılım dili bilen, fedakar böyle uzun boylu kişi süper avcı [SAVCI]Darkhidden'dir.

(Bak dalga geçme, savcı değil, süper avcı.)


Darkhidden.png
Yine ticketlere destek veren - okuyan, oyunda diyar diyar yol kat eden, Altaylı kardeşimiz [AVCI]Slizzy'dir.


Slizzy.png
Ruhi Çenet'in sesine sahip, boyu uzun, enine küçük ama işlevi büyük kardeşimiz [AVCI]Mavi'dir.

(Tipine aldanmayın, çok zekidir.)

Mavi.png

Kişisel araçlar